Të fundit

Kriset miqësia mes Arbanës e Oltës?

Aktorja e njohur Olta Gixhari zbuloi më në fund për publikun ditën e djeshme gjininë e fëmijës së saj gjatë ceremonisë së “Gender Reveal”.

Në një video mjaft të bukur të postuar nga Olta në rrjetin social “Instagram”, u zbulua se ajo do të sjellë në jetë një djalë dhe Amari do të bëhet me një vëlla.

Në festë morën pjesë shumë figura publike. Ndër të pranishmet atje ishte edhe Sara Hoxha, Xhemi Shehu etj., por ajo që ra në sy ishte mungesa e moderatores Arbana Osmani.

Dyshja kanë pasur një miqësi të ngushtë me njëra-tjetrën prej shumë vitesh, por mesa duket ky raport ka ndryshuar pas “BBV2”.

Ndër komentet e shumta që Olta mori, mungon një urim nga ana e Arbanës. Kjo e fundit nga ana tjetër ka postuar në Instagram foto në qytetin e Shkodrës.

FOTO/ Kriset miqësia mes tyre? Arbana habit me veprimin për

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci