Të fundit

Rashiq mban konferencë për media lidhur me rregulloren e re të BQK-së për dinarin serb

Ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, gjatë ditës së sotme do të mbajë konferencë për media lidhur me Rregulloren e re të Bankës Qendrore të Kosovës.

Kjo rregullore ka përcaktuar se valuta e vetme e lejuar për kryerjen e transaksioneve me para të gatshme në Kosovë, është euro.

Konferenca do të mbahet në Sallën e Konferencave të Ministrisë për Komunitete dhe Kthim, duke filluar nga ora 12:00.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci