Të fundit

Donaldi i del në mbrojtje Romeos pas deklaratës që bëri Albi Nako

Në Big Brother Vip Albania kanë fillur dinamikat dhe përplasjest midis banorëve.

Në Prime mbrëmë, koreografi Albi Nako teksa u pyet për Romeon, ai plasi një deklaratë, ku u shpreh se Romeo ‘’nuk ka këllqe’’, dhe se merret veç me femrat.

E kjo deklaratë nuk u prit aspak mirë, as nga banorët dhe as nga vet Romeo.

Por pas kësaj duket se Donaldi vëllai i Romeos ka ngelur i prekur nga ajo fjali që Albi tha, e për këtë ai ka reaguar në Instagramin e tij.

Në një post ai është shprehur se pse jo mos ta bëje dhe ai njëherë opinionistin.

Në postin e tij Donaldi  ka renditur disa situata ku Romeo është përballur me të gjithë kurk a qënë e nevojshme dhe se dhe ka ditur të japë argumente, në situatat e krijuara, duke përgënjeshtruar kështu fjalët që Albi i tha Romeos.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci