Të fundit

Nëna e saj e quan ‘’gjyshe’’, Rita Orën

Rita Ora,artistja me famë botërore, jo vetëm që di të këndojë por ajo ka dëshmuar se edhe i pëlqen të lexojë.

Jo rrallë herë Rita ka dëshmuar se është e lidhur me librat dhe leximin.

Madje, ajo kishte treguar disa herë që ka libra gjithandej afër vetës.

Por sëfundmi nëna e saj, Vera, ka treguar më shumë lidhur me këtë pjesë.

Ajo ka postuar në “InstaStory” Ritën, duke lexuar para gjumit.

E shtrirë në shtrat, me syze dhe me libër, duke lexuar me një dritë të ngjitur në kopertinë të librit.

“Gjyshja Rita” ka shkruar Vera në mbishkrim.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci