Të fundit

Rikthehet këtë vit festivali ‘’Sunny Hill’’

Pas mungesës që bëri vitin që kaloi “Sunny Hill” duket se është gati të rikthehet këtë verë, për edicionin e tij të radhës.

Festivali, që ka sjellë disa nga emrat më të mëdhenj të muzikës botërore në Prishtinë, ka njoftuar në rrjete sociale rikthimin.

Ndonëse është akoma herët për të zbuluar detaje, ky edicion premton shumë.

Në vitin 2022, koncerti përveç në Prishtinë është mbajtur edhe në Tiranë.

Në Kosovë u organizua në fillim të gushtit, ndërkohë që në Tiranë datat e rezervuara ishin: 26, 27 dhe 28 gusht.

Disa nga yjet e famshëm të pranishëm në “Sunny Hill Festival 2022” ishin: J Balvin, Diplo, Skepta, AJ Tracey, Mahmood, Burak Yeter .

 

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci