Të fundit

Liria përforcohet me futbollistin senegalez

Liria e Prizrenit ka prezantuar sot qendërmbrojtësin senegalez, Mamadou Cissokho.

23-vjeçari është transferuar në formë huazimi nga skuadra turke Manisa.

Cissokho luan në pozitën e qendërmbrojtësit dhe do të ndihmojë skuadrën prizrenase për mbetjen në elitë.

“Bazuar në cilësitë e tij, pritet të jap shumë siguri në këtë pjesë të repartit. Është ndër prurjet më cilësore viteve të fundit, jo vetëm te FC Liria”, thuhet në njoftimin e Lirisë.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci