Të fundit

Asistimi i Zhegrovës nuk mjafton për kualifikimin e Lille, eliminohen nga Kupa e Francës

Lyon e ka mposhtur Lillen me rezultat 2-1 në 1/8 e Kupës së Francës, në një ndeshje ku u paraqit edhe Edon Zhegrova.

Anësori ynë e nisi ndeshjen nga minuta e parë, për të luajtur në total 71 minuta.

Gift Orban dhe Ryan Cherki shënuan fillimisht për Lyonin, duke marr epërsi komode.

Por Alexsandro shënoi për 2-1 pas një asistimi nga Edon Zhegrovës.

Për këtë paraqitje, Zhegrova u vlerësua me notën 6.9 nga Sofa Score.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci