Të fundit

Dafina Zeqiri për herë të parë tregon arsyen e prishjes së miqësisë me Labinot Gashin

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri sot ka qenë e ftuar në emisionin ‘Radar’ me Edita Dolin ku foli për shumë të pathëna nga karriera dhe jeta e saj private.

Një dëgjues ka pyetur këngëtaren se cila ishte arsyeja e prishjes se miqësisë me Labin e 21-shit.

Ajo ka treguar se “Nuk ka qenë i sinqertë më mu dhe kur nuk janë njerëzit e sinqertë më mu unë vendosi me u distancu”.

@artistetshqiptaree #dafinazeqiri #labinotgashi #fyp #viral #trending #radar #artistetshqiptare #foryourpage ♬ original sound – artistet_shqiptare

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci