Të fundit

U tha se e nxitën vajzën të qajë gjatë telefonatës, reagojnë familjarët e Ilinisës

Pas një pjesëmarrjeje emocionuese në episodin e fundit të Big Brother VIP Albania 3, Ilnisa e mori vëmendjen e rrjeteve sociale për një telefonatë prekëse që bëri me vajzën e saj, Anaisin.

Gjatë një momenti të bisedës, u krijuan dyshime në rrjet se vajza e saj po ndjehej e shtyrë nga familjarët që të shprehë emocione publikisht, duke qarë ‘sa për sy e faqe’.

Situata mori një kthesë kur familjarët e Ilnisës, që momentalisht mbajnë në dorë menaxhimin e rrjeteve sociale të saj, publikuan një reagim zyrtar për të qetësuar situatën.

Sipas tyre, gjatë një momenti tensioni, familjarët përpiqeshin të qetësonin Anaisin, e cila e rrëmbyer nga ndjenjat e largimit nga nëna, nuk mundi të përmbante lotët e saj.

Në deklaratën e tyre shprehën keqardhjen për atë që e konsideruan si spekulime dhe teori konspirative që kaluan në dyshime ndaj ndjenjave të një fëmije dhjetë vjeçar.

“Është e trishtueshme që ndjenjat e një fëmije, lotët e tij dhe zëri i tij i prekur nga largësia me nënën, të shndërrohen në objekt të spekulimeve”, theksuan ata në reagimin e tyre.

Situata nxiti një reagim të gjerë në rrjetet sociale, ku shumë përdorues u shprehën mbështetës ndaj Ilnisës dhe familjes së saj, duke kërkuar më shumë sensibilitet dhe respekt ndaj momenteve private dhe emocionale që ndodhin gjatë lojës në Big Brother VIP.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci