Të fundit

Rrahen mes vete burrë e grua në Istog

Është shoqëruar në polici çifti nga Istogu pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete.

Të dy kanë marrë lëndime të lehta trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor.

“Istog  07.02.2024-11:20. Janë shoqëruar në stacionin policor dy të dyshuar një femër  dhe një mashkull kosovarë, qift bashkëshortor, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete.  Të dyshuarit i kanë shkaktuar lëndime të lehta trupore njëri-tjetrit dhe janë  dërguar në tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci