Të fundit

I mituri rrah nënën dhe motrën në Klinë

Një djalë i mitur ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij dhe motrës së tij të mitur.

Rasti ka ndodhur në Klinë, para dy dite.

“Klinë  06.02.2024-23:00.  Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari  i mitur mashkull kosovar,  pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte ushtruar dhunë fizike ndaj  nënës së tij dhe motrës së tij e mitur, dy viktimave femra kosovare. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci