Të fundit

Vjedhje e rëndë në Malishevë, dëmi rreth 20 mijë euro

Një vjedhje e rëndë është kryer në fshatin Astrazub në Malishevë.

Persona të panjohur kanë hyrë në një shtëpi dhe kanë vjedhur 9.200 euro si dhe stoli ari me vlerë 10.000 euro.

Deri më tani nuk raportohet për të arrestuar.

“Fsh. Astrazub, Malishevë 07.02.2024. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e tij, nga një dritare dhe nga aty kanë vjedhur 9.200 €  dhe stoli ari me vlerë 10.000 €. Në vend- ngjarje kanë dalë njësitet përkatëse. Nuk raportohet për të arrestuar”, njofton PK.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci