Të fundit

Liburn Aliu dhe Hysen Durmishi thërrasin konferencë për media

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu dhe zëvendësministri Hysen Durmishi, pritet të mbajnë konferencë për medie të enjten.

Sipas njoftimit të kësaj ministrie, Aliu dhe Durmishi pritet t’i drejtohen medieve me fillim në orën 11:00 në ndërtesën e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

Megjithatë, në njoftimin e MMPHI-së nuk është bërë e ditur tema e konferencës.

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci