Të fundit

“Me të gjetë në rrugë nuk të marrin”, debat i ashpër mes Sarës dhe Ilnisës

Ilnisa Agolli dhe Sara Gjordeni mbrëmjen e djeshme kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën në “Big Brother VIP”.

Gazetarja e ka ofenduar keq banoren duke i thënë se edhe nëse e gjejnë në rrugë nuk e merr kush, ndërsa ajo ia ka kthyer me të njëjtën monedhë duke u shprehur se Ilnisa edhe lojatre e dobët dhe është akoma në këtë shtëpi falë marrëdhënies që ka krijuar me Meriton Mjekiqin.

Duke u përpjekur që të distancohet nga debati, Ilnisa i tha Sarës se nuk merret me lojtare të dobëta si ajo.

 

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci