Të fundit

Shqipja: Fitoren e kam merituar vetëm unë

Pas përvojës intensive në Big Brother VIP Kosova 2, ku u dallua si një nga personazhet më të ndjekura dhe të diskutuara, Shqipe Hysenaj ishte ftuar në emisionin “Ora e Pasdites”.

Në intervistën e saj, ajo reflektoi mbi rrugëtimin në konkurs, duke shpërndarë emocione dhe krenari për arritjen në natën finale, ku zuri vendin e tretë.

Në bisedën e saj, Shqipe nuk u ndal të shprehë bindjen e plotë se ajo ishte e denjë për vendin e parë në këtë edicion.

“Fitoren e kam merituar vetëm unë, dhe në mendjen time kam fituar unë”, theksoi Hysenaj me vendosmëri.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci