Të fundit

Limaj: Shërbimi im ndaj vendit s’matet për 200 vjet në krahasim me këtë qeveri

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmmir Limaj ka thënë se shërbimi i tij ndaj Kosovës nuk mund të matet as me 200 vjet me këtë Qeveri.

Sipas tij, kjo Qeveri nuk ka bërë asgjë në krahasim me premtimet që i ka dhënë.

“Shërbimi im ndaj vendit, s’matet për 200 vjet në krahasim me këtë Qeveri. Këta nuk kanë bërë asgjë. Ajo që mund të them është se unë ende jam i etur për projektet të mëdha. E kam në mendje edhe një projekt të madh për t’i bërë këtij vendi që e nxjerr vendin në një stad tjetër. Që nga ai projekt qytetari i Kosovës 100% do të këtë jetën me komode që dhe do të ndikonte të rritjen e pagave për të gjithë sektorët publikë”, ka thënë Limaj në kanal10.

Sipas tij, nëse do të realizohej ky projekt i tij, atëherë do të forcohej edhe pavarësia ekonomike e vendit tonë.

Edhe pse nuk ka treguar se për çfarë projekti është fjala, Limaj ka thënë se ndryshe nga këta që janë aktualisht në pushtet, ai do ta realizonte atë pa problem.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci