Të fundit

“E quajta shoqe”, kriset miqësia mes Merit dhe Ilnisës

Zinxhiri i shpëtimit, spektaklin e mbrëmjes së kaluar, ka krijuar debate të forta në shtëpi, ku sigurisht nuk i ka shpëtuar Meri dhe Ilnisa.

Ilnisa, Gazi dhe Meri janë tre të nominuarit për javën e ardhshëm, ku sipas zinxhirit të shpëtimit, Ilnisa dhe Meri ishin të fundit ndërsa Gazi u dërgua menjëherë në nominim për shkak të zarfit të zi, pasi kishte thyer rregullat.

Teksa kanë qenë në dhomën e gjumit, Meri dhe Gazi kanë diskutuar në lidhje me një deklaratë të Ilnisës, e cila është shprehur se nuk do ia falë kurrë Vesës që po ia heq Merin nga BBV3.

Mirëpo Meri nuk e ka pritur aspak mirë komentin e saj, e cila e konsideron atë si një konkurrente tepër të dobët.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci