Të fundit

“Mos më prek me dorë hipokrite”, eskalon debati mes Erjolës dhe Ilnisës

Dy banoret e edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania ”, Erjola dhe Ilnisa kanë zhvilluar një debat mjaft të ashpër me njëra-tjetrën.

Gjithçka nisi kur Ilnisa në prani të asaj që duket se ishte një bisedë joformale me Sarën, bëri një koment të pavend që shkaktoi reagimin e menjëhershëm të Erjolës.

Ilnisa u shpreh në mënyrë fyese se “nëse të gjejnë në rrugë, askush s’të merr,” e cila u konsiderua një insinuatë e rëndë për Sarën, veçanërisht pasi kjo e fundit iu përgjigj duke theksuar mungesën e familjes si një pikë delikate për të.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci