Të fundit

Ministri danez i Drejtësisë do të vizitojë Kosovën më 12 dhe 13 shkurt

Ministri i Drejtësisë i Danimarkës, Peter Hummelgaard, do të vizitojë Kosovën më 12 dhe 13 shkurt.

Këtë e bëri të ditur sot homolgja e tij kosovare, Albulena Haxhiu, në fjalën e saj në Kuvendin e Kosovës.

Ajo tha se Hummelgaard do të takohet edhe me grupet parlamentare të opozitës, por institucioneve të vendit.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci