Të fundit

Shqipëria me kundërshtarë të vështirë në Ligën e Kombeve

Pas Kosovës edhe Shqipëria ka mësuar kundërshtarët për Ligën e Kombeve.

Shqipëria, që garon në Ligën B në kuadër të Ligës së Kombeve është pozicionuar në Grupin 1, ku për kundërshtarë ka Çekinë Ukrainën dhe Gjeorgjinë.

Shorti i plotë, Liga B

Grupi 1: Çekia, Ukraina, Shqipëria, Gjeorgjia.

Grupi 2: Anglia, Finlanda, Irlanda, Greqia.

Grupi 3: Austria, Norvegjia, Slovenia, Kazakistani.

Grupi 4: Uellsi, Islanda, Mali i Zi, Turqia.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci