Të fundit

Holanda e shton sigurinë në ambasadën izraelite në Hagë

Holanda e ka shtuar sigurinë shtesë në ambasadën izraelite në Hagë të enjten pas një kërcënimi.

Drejtuesi i këtij qyteti, Jan van Zanen, ka thënë se ky kërcënim duhet të merrej jashtëzakonisht seriozisht.

Agjencia holandeze e lajmeve ANP shtoi se ambasada është rrethuar dhe se është e paqartë se sa kohë do të qëndrojnë në fuqi këto masa.

Ambasada izraelite deri tani nuk ka dhënë asnjë deklaratë.

Muajin e kaluar, një objekt që dyshohet se ishte një mjet shpërthyes u gjet jashtë ambasadës izraelite në Suedi. Rasti po hetohet si një krim i dyshuar terrorist, shkruan Reuters.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci