Të fundit

Finalisti i BBVK, sjell këngën e re ”Jom betu”

Finalisti i Big Brother VIP Kosova 2, Blerando, ka surprizuar fansat e tij me këngën e re të titulluar “Jom Betu”.

Për tekstin dhe beatin është përkujdesur Fleggo së bashku me Blerandon.

Për ta dëgjuar hitin e ri të Blerandos, klikoni në videon më poshtë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci