Të fundit

Sot do të kemi ditë me diell, temperaturat deri në 17 gradë

Për të premten në Kosovë parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, të cilat më të shtuara pritet të jenë në pjesën e parë të ditës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri në 6 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 14 deri në 17 gradë, njofton MeteoKosova.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme por më dominues nga drejtimi i jugperëndimit, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme lokalisht, me shpejtësi prej 17-63 km/h.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci