Të fundit

Arrestohet i mituri në Lipjan, theri me thikë dy persona

Një i mitur ka therur me thikë dy viktima kosovarë poashtu të mitur.

Policia njofton përmes raportit se rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje. Viktima dhe i dyshuari janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

I dyshuari më pas trajtimit mjekësor me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Rr. Avdi Kelmendi, Lipjan 08.02.2024, NN. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar-i mitur, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar me një armë te ftohtë (thikë) dy viktimat meshkuj kosovarë të mitur. Viktimat dhe i dyshuari janë dërguar në QKUK, Prishtinë për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas trajtimit  mjekësor me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje’’, njofton polica.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci