Të fundit

Tentoi t’i ikte policisë arrestohet një person në Prishtinë

Një person është arrestuar nga policia ditën e djeshme në Prishtinë.

Nga raporti policor thuhet se i dyshuari nuk i është bindur urdhërave të policisë, dhe kishte tentuar të ikte.

Por gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një armë e ftohtë (thikë).

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rr. Luan Haradinaj, Prishtinë  08.02.2024, 19:55. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarëve policorë që i kishin kërkuar që të ndalej dhe kishte tentuar që të ikte. Gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një armë e ftohtë (thikë). Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje’’, thuhet tutje në raportin policor.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci