Të fundit

Çitaku i reagon Kurtit pas paraqitjes në Këshillin e Sigurimit: “Mjerim që e solli punën në këtë pikë”

Nënkryetarja e Partisë Demokratike e Kosovës, Vlora Çitaku dhe deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj kanë reaguar pas mbledhjes së Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara të thirrur nga Serbia lidhur me ndalimin e dinarit serb.

Çitaku në një postim në Facebook shkruan se rëndësi në OKB ka fjala jonë nëse e mbështesin aleatët, gjersa thotë se është mjerim që Qeveria e solli punën në këtë pikë.

“Kuptojeni, në OKB rëndësi ka fjala jonë nëse e mbështesin aleatët. Dëgjojeni fjalimin e Ambasadores së SHBA-ve. Dhe aleatëve tanë. Mjerim dhe marrëzi që Qeveria jonë e solli punën në këtë pikë. Sa më pak që të flitet në KS të OKB për ne, aq më mirë”, ka shkruar ajo.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci