Të fundit

Thyhet akulli, Sara dhe Bardhi momente intime në mes të natës

Sara dhe Bardhi tashmë çifti i konsiliduar në shtëpinë e BBVA, dje kanë pasur zënkën e tyre të parë.

Pasi në shtëpi erdhi zarfi se një dasëm do bëhej , dhe se çiftin do ta zgjidhnin vet banorët, të gjithë filluan të thonin emrat që donin ti shikonin duke u martuar.

Por në momentin e votimit Bardhi tha se donte të shihte Ilnisën dhe Meritonin.

Dhe për këtë arsye Sara tashmë partnerja e tij u acarua dhe i kërkoi atij që mos t’i fliste më.

Por pas dasmës si duket gjithçka ka ndryshuar dhe ata kanë shijuar momente romantike me njëri-tjetrin.

Në orët e vona të natës kanë dalë në oborrin e shtëpisë, për të kaluar disa momente vetëm.

Ata vendosën të hynin në pishinë edhe pse në fillim ngurruan sepse iu duk shumë ftohtë.

Pasi hynë ata filluan të prekeshin dhe të t’i jepnin përqafime njëri-tjetrit. Më pas ishte Sara ajo që e ka puthur në buzë Bardhin, duke krijuar kështu një atmosferë shumë romantike. Vëllai i madh duke parë momentet intime që po kalonin bashkë, i vendosi gjithashtu një këngë romantike në sfond.

 

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci