Të fundit

“Prizreni e do dhe e njeh futbollin”, Frashëri flet pas kalimit te Liria

Portieri i njohur shqiptar, Stivi Frashëri u zyrtarizua sot si transferimi më i ri i skuadrës prizrenase, Lirisë.

Frashëri nënshkroi kontratën e tij me bardhezinjtë, ndërsa tha se i pëlqeu pritja e klubit dhe se Prizreni e do dhe e njeh futbollin, raporton KosovaPress.

“Jam i fascinuar me pritjen këtu. Liria është klub i madh, e Prizreni e do dhe e njeh futbollin. Bashkë me shokët e skuadrës dhe tifozët, do të bëjmë më të mirën”, tha Frashëri sot pas stërvitjes së parë me Lirinë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci