Të fundit

Zyrtare: Blinken do të vizitojë Shqipërinë javën e ardhshme

Sekretari amerikan  i Shtetit, Antony Blinken do të udhëtoj për në Shqipëri.

Sipas njoftimit të Departamentit Amerikan të Shtetit, ai do të vizitojë Shqipërinë dhe Gjermaninë në periudhën 14-17 shkurt.

Blinken do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë të Munihut të Gjermansië, ku do të diskutohet për Ukrainën, situatën në Lindjen e Mesme dhe sigurinë transatlantike./rel

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci