Të fundit

​“Sundimi i ligjit” kap tre shtetas shqiptarë për vjedhje në Tiranë

Në kuadër të megaoperacionit “Sundimi i ligjit”, Policia e Shtetit ka arrestuar në Tiranë tre shtetas të shpallur në kërkim.

Personat e arrestuar janë A. K. (32), banues në Fushë Lurë, shpallur në kërkim për veprën plagosja e lehtë me dashje, kryer në bashkëpunim, E. M., (30) dhe R. K. (30), të dy banues në Tiranë, pasi Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm ka dërguar urdhër për ndalimin e tyre nën dyshimin për vjedhje në Tiranë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci