Të fundit

Delegacioni i Hamasit largohet nga Kajro pas bisedimeve për armëpushimin e Gazës

Një delegacion i Hamasit i kryesuar nga nënkryetari, Khalil Al-Hayya është larguar nga Kajro pas bisedimeve për një armëpushim të mundshëm në Gaza, tha një anëtar i lartë i Hamasit për CNN.

Ata u larguan sipas planit sepse diskutimet përfunduan, tha anëtari i Hamasit, i cili nuk zbuloi asnjë detaj mbi bisedimet.

Kujtojmë se kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu hodhi poshtë të mërkurën propozimet e Hamasit për një armëpushim dhe marrëveshje pengjesh në Gaza si “iluzionare”, në një pengesë ndaj përpjekjeve diplomatike për të ndalur luftën.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci