Të fundit

Trafikim me njerëz, arrestohet një shtetase e Shqipërisë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetase të Shqipërisë në Prishtinë, pasi e njëjta dyshohet se është marrë me trafikim njerëzish.

Arrestimi i saj ka ndodhur ditën e premte, rreth orës 13:30.

“Është arrestuar e dyshuara femër shtetase e Shqipërisë, nën dyshimin se e njëjta ka kryer veprën penale të cekur si dhe është identifikuar një viktimë e supozuar e trafikimit”, thuhet në njoftim.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajte.

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci