Të fundit

​Lidhin rojën e një depos por nuk dihet nëse është vjedhur diçka

Një roje në një depo, ka raportuar se tre persona të panjohur pasi e kanë lidhur, me forcë janë futur në depon të cilën ishte duke e ruajtur ai, por nuk dihet nëse është vjedhur diçka.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në fshatin Mazgit të Obiliqit dhe po hetohet nga Policia.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci