Të fundit

Në krevat me Bardhin, Sara-Rikes: Uroj, do zoti që unë të jetoj me vjehrrin dhe vjehrrën

Dy banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Albania 3, Sara dhe Rikja kanë pasur një bashkëbisedim në orët e vona.

Derisa Sara ishte e shtrirë me Bardhin, ajo po diskutonte për të ardhmen e saj me Riken.

Sara iu lut zotit që në të ardhmen të jetoj me vjehrrin e vjehrrën për shkak se nuk e kishte pasur afërsinë e prindërve të saj.

Për me tepër ndiqeni videon:

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci