Të fundit

Vuçiq e kthen Gjuriqin nga Uashingtoni, thotë se do të ketë një funksion të lartë në Serbi

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka publikuar sot një fotografi nga Nju Jorku me ambasadorin serb Marko Gjuriq. Ai njoftoi se Gjuriq do të kthehet në Serbi dhe se do të ketë një pozitë të rëndësishme në vend.

“Marko Gjuriq po kthehet në Serbi dhe besoj se do të kryejë një nga funksionet shumë të rëndësishme në vendin tonë”, ka bërë të ditur Vuçiq.

Mbetet të shihet se çfarë pozite do t’i besohet Gjuriqit në Serbi.

Video nga Paradoks

Dëshmia e Tomë Dodajt: Naim Murseli bleu armë, shtiu me një plumb për ta testuar para krimit

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci