Të fundit

Santiana nuk fshihet më, shfaqet me të dashurin në Gjakovë

Një nga banoret më të spikatura të edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova, Santiana Maloku, gjatë qëndrimit në shtëpi është bërë e njohur edhe për lidhjen e saj që po vazhdon ta mbajë të fshehtë.

Gjatë ditës së sotme, Paparaci ka siguruar foto dhe video të Santianës, teksa po shijonte kafen me të dashurin e saj Lirimin, në një nga kafiteritë e qytetit të saj të lindjes, në Gjakovë.

Santiana arriti të shkojë deri në gjysmëfinalen e këtij edicioni të BBVK.

Përgjatë tre muajve, ajo bëri bujë të madhe me afrimitetin e saj me banorin tjetër, Bucin, marrëdhënia e të cilëve bëri që i dashuri i saj të hyjë në shtëpi, ku indirekt i tha që duhet të qëndrojë larg Bucit.

 

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci