Të fundit

E rëndë në Pogradec, 65-vjeçari vret veten me kallashnikov

Një 65 vjeçar nga fshati Vërdovë i Pogradecit është vetëvrarë me armë zjarri kallashnikov.

Nevrus Afezi 65 vjeç banor i këtij fshati në rrethana ende të paqarta edhe për policinë ka kryer një vetëvrasje në mjediset e banesës së tij.

Kanë qenë familjarët ata të cilët pasi kanë dëgjuar krismat e armës kanë shkuar por e kanë gjetur pa shenja jete kryefamiljarin e tyre.

Ne këto kushte kanë lajmëruar policinë e komisariatit të Pogradecit e cila ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e vetëvrasjes

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci