Të fundit

Tensionet po vijnë në dashuri, çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Të dielen do të duhet të jepni më të mirën, emocionet do të jenë pozitive, mund të ketë mbetur diçka pa thënë, hidhni gjithçka jashtë. Flisni me njëri-tjetrin dhe do të shihni që do arrini t’i sqaroni gjërat.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të dielen do të keni një qiell të favorshëm për ndjenjat, edhe ata që janë beqarë ose janë duke u shëruar nga një ndarje e ashpër do të mund të shikojnë përsëri përreth me sy kureshtarë. Kjo është koha e duhur për të filluar përsëri. Puna, megjithatë, vazhdon ngadalë, me disa lemza gjatë rrugës.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të dielen dashuria do t’ju japë shumë mendime, ndoshta sepse nuk dëshironi të ekspozoni shumë veten dhe t’i mbani ndjenjat dhe mendimet tuaja për vete. Në vend të kësaj, përpiquni të hapeni më shumë, edhe nëse ndonjëherë është e nevojshme të vazhdoni të kafshoni gjuhën nëse nuk doni të debatoni me të gjithë botën.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të dielen tensionet po vijnë në dashuri, dikush po përjeton një krizë marrëdhëniesh, ju ndiheni të lodhur dhe nervozë, shumë humor të keq dhe pa dëshirë për të nisur një grindje. Për fat të mirë në punë do arrini të bëni kompromise. Zakonisht jeni kaq kokëfortë sa nuk është e lehtë t’ju bindni ose të bëni të ndryshoni mendje.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Dashuria nuk ka qenë pika juaj e fortë kohët e fundit, keni pasur shumë diskutime dhe shumë gjëra për të sqaruar. Tani thjesht dëshironi të jeni bashkë dhe Afërdita do ju ndihmojë duke ju dhënë emocione pozitive.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Të dielen pak e lodhur dhe e mërzitur, një kombinim vdekjeprurës për të dielën tuaj. Ata që po përjetojnë një krizë marrëdhëniesh mund të kërkojnë një justifikim për të nxjerrë në sipërfaqe problemet e vjetra. Flisni me njëri-tjetrin dhe përpiquni të sqaroheni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Të dielen Hëna do të jetë ende në shenjën tuaj, kjo do të jetë një ndihmë e madhe në dashuri, mund të sillni në shtëpi disa projekte të rëndësishme. Në punë, megjithatë, qëndroni larg polemikave. Nuk çojnë askund gjërat e këqija.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të dielen hëna në kundërshtim mund të krijojë pakënaqësi, të shmangë polemika, sidomos në dashuri, nuk do t’ju ndihmojë të krijoni tension në jetën në çift, në fakt të mësoni të lejoni më rrëshqiti gjërat nga gjoksi për një herë. Në fushën profesionale yjet ju ftojnë të jeni të kujdesshëm.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të dielen do të jetë një ditë nervoze për ju, shmangni polemikat e panevojshme. Puna po ecën mirë, më në fund mund ta shpengoni veten në sytë e atyre që nuk donin të besonin në ju, do të jeni në gjendje të kompensoni kohën e humbur dhe vlerësimin e humbur.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të dielen sheh yje të favorshëm në shenjën tuaj. Jeta juaj e dashurisë ka arritur në një udhëkryq, duhet të merrni një vendim të rëndësishëm. Në fushën profesionale nuk mund të hiqni dorë për momentin, tregoni se nga çfarë jeni krijuar.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të dielen një ditë pozitive në dashuri, diçka e bukur dhe pozitive mund të ndodhë mjaftueshëm për t’ju rikthyer buzëqeshjen, afrohuni me ata që ju interesojnë nëse jeni beqar. Duhet të zgjidhni një problem ekonomik, të shmangni mbeturinat.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të dielen dashuria favorizohet sipas horoskopit, yjet ju ndihmojnë, edhe ato zemra që kanë pak kohë beqare do mund të rizbulojnë gëzimet e dashurisë, vijnë emocione të forta, bëhuni gati. Kujdes nga shpenzimet e tepërta.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci