Të fundit

Zhduket një grua nga Orllani i Podujevës

Me 9 shkurt, një grua është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rasti është hapur edhe në polici.

Policia thotë se ky rast është duke u hetuar.

“PERSON I ZHDUKUR/Fsh. Orllan, Podujevë 09.02.2024 – 07:30. Më 10.02.2024 ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj. Rasti në hetime”.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci