Të fundit

Superliga vazhdon sot me tri superduele

Pas dy ndeshjeve të djeshme Drita-Llapi (0-1) dhe Fushë Kosova-Gjilani (1-1), Superliga e Kosovës në futboll, vazhdon sot me tri ndeshjet e fundit të javës së 19-të.

Kampioni në fuqi, Ballkani pjesën e dytë të garave, do ta nis në Prizren, ku do të ndeshet me Lirinë, në një sfidë ku pikët janë tejet të rëndësishme për të dy skuadrat.

Duel joshëse pritet të luhet edhe në përballjen Prishtina-Feronikeli 74’, derisa interesante pritet të jetë edhe ballafaqimin Dukagjini-Malisheva, sfidë kjo që luhet në Klinë.

Superliga / Java e 19-të

Sot takohen:

Dukagjini-Malisheva

Liria-Ballkani

Prishtina-Feronikeli 74’

Të gjitha ndeshjet fillojnë në orën 13:00.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci