Të fundit

Hyseni: 15 milionë euro, mbi 9 mijë ulëse – stadiumi i qytetit të Gjilanit po jetësohet

Pas shumë sfidave, stadiumi i qytetit të Gjilanit po jetësohet. Kështu pohon kryetari i kësaj komune, Alban Hyseni.

Ajo njofton se tashmë janë trajtuar dy ankesa dhe presin përgjigjen e OSHP për të vazhduar me shpalljen e fituesit dhe fillimin e punimeve.

Njoftimi i plotë:

7 javë – 7 projekte

Stadiumi i qytetit – 15mil €

Tashmë janë trajtuar dy ankesa dhe presim përgjigjen e OSHP për të vazhduar me shpalljen e fituesit dhe fillimin e punimeve. Pas shumë sfidave, stadiumi po jetësohet!

– Projekt final e zbatues!

– Buxheti i siguruar!

– Mbi 9000 ulëse!

– Kategoria IV!

– Stadium modern!

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci