Të fundit

Vëllai i Meritonit nuk takoi Ilnisën, reagon vëllai i saj

Kevin Agolli, vëllai i banores së edicionit të tretë të ‘Big Brother Vip Albania’, Ilnisës i ftuar në “Fun Club”, reagoi për takimin e Meritonit me vëllanë e tij.

Vëllai i tij, Rinori, i pyetur nëse donte të takonte dikë tjetër nga banorët, përveç Meritonit, nuk pranoi.

Për shumë të tjerë, kjo u mor si një përgjigje që ai nuk e pëlqen lidhjen e Meritonit me Ilnisën.

Ndërkohë Kevin pranoi se dyshja pëlqehen, por dasma ishte në kuadrin e lojës. Ai pranoi se nëse do të futej në shtëpi do ta takonte edhe Meritonin.

“Unë dhe Ilnisa jemi rritur në atë mënyrë që e respektojmë njëri tjetrin në vendimet tona, sidomos kur kemi ndjesi të mira, nuk ndërhyhet kur ka ndjesi të mira. Ajo dasëm ishte në kuadrin e lojës, padyshim. Ata kanë një pëlqim dhe Ilnisa nuk e etiketoi marrëdhënien në mënyrë klasike por tha se është diçka shumë shpirtërore që nis prej fjalës dhe arrin deri tek ndjesia e mirë që ata të dy i japin njëri tjetrit”, tha vëllai i Ilnisës.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci