Të fundit

Formacionet zyrtare: Milan – Napoli

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes derbi mes Milanit dhe Napolit, e vlefshme për javën e 24-të në Serie A.

Dy trajnerët kanë zbuluar 11-shen startuese për takimin që nis nga ora 20:45 dhe luhet në stadiumin “San Siro”.

Kujtojmë që ndeshja e parë në Serie A këtë sezon mes dy skuadrave ishte mbyllur me rezultatin e barabartë 2:2, e zhvilluar në “Diego Armando Maradona”.

Formacionet zyrtare:

Video nga Paradoks

Intervistë ekskluzive: Valdet Zekaj rrëfen në detaje ngjarjen e Kumanovës

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci