Të fundit

Kjo është e dashura e re e Robert Berishës

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, rreth dy javë më parë festoi ditëlindjen e 46-të.

Me këtë rast ai mori një urim special nga e dashura e tij, Ana Skrel, përmes një postimi të ndarë në InstaStory.

Ndonëse nuk dihet shumë për të, ajo në rrjete sociale, gjegjësisht në Instagram numëron mbi gjashtë mijë njerëz.

Siç shihet në rrjetet sociale, ajo ka mbushur 23 vjet në gusht dhe ka një diferencë të madhe në moshë me Robertin.

 

Video nga Paradoks

Projekt super i veçantë: Prezantohet Marigona Sun, lagjja më luksoze në Kosovë…

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci