Të fundit

Pas eliminimit, Meri Shehu reagon e revoltuar ndaj BBVA

Meri Shehu nuk e ka pritur aspak mirë eleminimin e saj nga shtëpia e “Big Brother Vip” mbrëmbjen e djeshme.

Astrologia ishte e ftuar ditën e sotme në “Fan Club”, ku u duk mjaft e revoltuar.

Meri shokoi me deklaratën duke thënë se ‘gazetarët nëpër media’, pa përmendur emra, prisnin që ajo të bënte seks me Gazin.

Ajo shtoi më tej e revoltuar se media shqiptare duhet të pastrohet nga llumi dhe se nuk i ka ndodhur në kaq vite një situatë e tillë. “Unë kam familjen time, Gazi të tijën”– u shpreh ajo.

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci