Të fundit

Takimi i Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, raporton Maqedonci

Sot prej orës 11:00 pritet të mblidhet Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes.

Ky është rendi i ditës:

1.    Miratimi i rendit të ditës;

2.    Miratimi i procesverbalit nga mbledhja e Komisionit e mbajtur me datë 30.01.2024;

3.    Raportimi i Ministrit të Mbrojtjes z. Ejup Maqedonci lidhur me raportin vjetor të punës për vitin 2023;

4.    Të ndryshme.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci