Të fundit

Sulmohet fizikisht një zyrtar policor në Merdare

Një zyrtar policor është sulmuar fizikisht në Merdare.

I dyshuari e ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor  gjersa ai ka qënë në krye të detyrës, thuhet në njoftimin e policisë.

Me vendim të prokurorit I dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedure të rregullt.

PKK Merdare 11.02.2024 – 11:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor viktimën mashkull kosovar i cili ishte në kryerje të detyrës zyrtare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt’’, thuhet tutje në njoftimin e policisë.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci