Të fundit

Prishja e miqësisë – Santiana tha se nuk e përkrahu, reagon Alba

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Alba Vukaj, ka reaguar në lidhje me deklaratat e Santianes rreth prishjes së shoqërisë së tyre.

Kësaj here Alba si duket ka vendosur të reagojë në lidhje me këtë siatuatë të krijuar.

Ajo ka postuar në Instagramin e saj një shkrim ku, tregoi se çfarë në të vërtetë ka ndodhur mes tyre.

Ajo tha se Santiana ka qenë ajo e cila nuk i është përgjigjur telefonatave të saj, ndonëse e ka përkrahur dhe nuk ka folur keq për të në intervista pasi doli nga shtëpia.

Alba tutje tha se e ka ndihmuar me rroba duke i dërguar asaj pako sa ishte brenda, madje i ka rezervuar edhe një fustan që të shkëlqente në një Prime.

Në reagimin e saj, Alba tha se kjo do të jetë hera e fundit që do të flasë rreth kësaj çështjeje, duke përmendur edhe problemet shëndetësore që kishte dhe se motra i kishte menaxhuar Instagramin.

 

 

 

 

Video nga Paradoks

Ekskluzive: I kërkuar nga Interpoli për vr’asjen që tronditi Norvegjinë - misteri i njeriut që sillej në Ferizaj me katër identitete të rreme

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci