Të fundit

Haradinaj pret në takim Ambasadorin Hovenier, e njofton për takimet që zhvilloi në Amerikë

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka pritur sot në selinë e AAK-së Ambasadorin e ShBA-së në Kosovë, Jeffrey Hovenier.

Në profilin e tij në Facebook, Haradinaj tha se me Ambasadorin Hovenier ka biseduar për zhvillimet politike në vend.

Ai shtoi se në këtë takim ka njoftuar Ambasadorin Hovenier për temat e diskutimit gjatë takimeve që kishte në Department të Shtetit, Këshillin Kombëtar të Sigurisë së Shtëpisë së Bardhë, Pentagon, Kongres dhe Senat.

Video nga Paradoks

"Po m'thojnë mos kno se po knon keq": Ramush Haradinaj ia jep këngës live - e fton Mirandën në duet

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci