Të fundit

Romeo shkakton të qeshura, i futet nën jorgan Julit

Julian Deda dhe Romeo Veshaj kanë shkaktuar mjaft të qeshura mbrëmë te disa banorë që ndodheshin në oborrin e shtëpisë së “Big Brother VIP 3”.

Me dy aktorët e njohur ishin jashtë Heidi Baci, Elvis Myrta, Erjola Doçi, Françeska Murati dhe Egla Ceno.

Juli ishit i ulur në njërin nga divanet dhe i mbuluar me jorgan. Në një moment Romeo e pyet nëse mund të shkojë të shtrihet me të dhe ai i tha “hajde”.

Këtu nisin te qeshurat mes banorëve, ku më pas Heidi shkon dhe shtrihet me Françeskën. Kjo e fundit me shaka pyet Romeon ‘nëse është xheloz, pasi ato ishin xheloze për të dhe Julin’.

Video nga Paradoks

"Prej jashti s'keni pa": Fisnik Ismaili flet për Shpend Ahmetin e Përparim Ramën - "Goditjet i kanë ardhë nga VV"

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Paparacit në Viber.

Subscribe në kanalin zyrtar të Paparacit - Kliko KËTU

Të fundit

TË TJERA

Qëndro i informuar

Për të mos ju ikur asnjë lajm, regjistrohu në Paparaci